21 Mar 2012

Hoşgeldin Vogue Hollanda (Vogue Nederland)

Vogue ailesine bu ay Vogue Nederland eklenince, dünya Vogue'ları listesi 19 ülkeye çıkmış (US / İngiltere / Çin / Japonya / Kore / Tayvan / Almanya / Fransa / Rusya / Yunanistan / İtalya / İspanya / Avustralya / Meksiko / Portekiz / Brezilya / Hindistan / Türkiye).

Eski bir Hollanda'lı olarak (orada yaşamışlığım var), aslında bu ülkeye bir zaafım mevcut, ama buna rağmen Vogue Nederland'ın ilk kapağını hiç beğenmedim. 
Birincisi, mankenlerin hem kıyafetleri, hem de duruşları birbiriyle hiç bir uyum sağlamıyor. Renkler son derece gözalıcı olmalarına rağmen, sıkıcılar, heyecan vermiyorlar, neşesizler. Kıyafetleri, kapak bağlamından çıkarıp inceleyince de beğenmedim. Styling'den mi, yoksa gerçekten elbiselerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum, ama benim için hiç bir cazibeleri yok.

Bu sebeple bir kez daha ''hadi yine iyisin Vogue Türkiye'' diyorum. ''Bizim'' Stam'lı ilk kapağımız ile karşılaştırılınca, Vogue Hollanda'nınki resmen amatörce duruyor. Umarım onlar da en kısa zamanda kendi seslerini bulurlar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder