7 Mar 2012

Sonunda: Marni at H&M

İki hafta önce Inbox'umda H&M'den gelen basın bültenini görünce, neredeyse sevinçten ağlayacaktım. Biz burada iki kişi olarak eğlendiğimizi düşünürken, demek ki - üç beş de olsa - okuyanlarımız varmış ve H&M bizi haberlerini duyurmamızı isteyecek kadar ''relevant'' bulmuş.

Yukarıdaki paragraftan, ne kadar taze blogger olduğumuz belli oluyor, farkındayım. Bir cool kid olarak bunları yazmamam gerekiyor, ama tutamıyorum kendimi. H&M sevgim bambaşka.

Gelen mail'i anında değerlendirmememin sebebi, yarınki Marni at H&M ''satış başlangıcı'' için malzeme toplamamdı. Ne yazık ki bir kez daha boşu boşuna kendi kendime heyecanlanıyorum. Alışveriş yapmak için işimden izin alamayacağıma ve akşamları çok geç çıktığıma göre, ben H&M'in yolunu tutana dek, eminim ki her şey tükenmiş olacaktır. 

Daha önce de yazmıştım, Marni öylesine asil, öylesine şık ki - gencecik bir marka olduğunu hiç fark ettirmiyor - sanki yüzyılların modaeviymişcesine. H&M ise kolaborasyondaki tasarımları şu şekilde anlatıyor:

''Marni’nin H&M için hazırladığı koleksiyon tamamen özgürlük ve deneyimle ilgili. Marni desenleri ve renkleri eğlenceli bir şekilde birlikte kullanılmak ve eşleştirilmek üzere tasarlanmış. Her şey, her şeye yakışıyor ve Afrika desenleri Bauhaus modernliğiyle mükemmel uyumu yakalarken spor siluetler daha feminen şekillerle kullanılıyor. Koleksiyon, H&M’de tam bir Marni görünümü oluşturmak için ayakkabılar, çantalar ve etkileyici aksesuarlar da içeriyor. Ayrıca Marni, desenlerin incelikli kullanımı ve yumuşak renklerle erkek giyiminin temel parçalarında da yeni bir görünüm sunuyor.''

Şubat ayında Los Angeles'te verilen lansman partisine bir çok ünlü Marni at H&M kıyafetleriyle katılmış. Aşağıda bazı kareleri görebilirsiniz. Ben özellikle Milla'nın giydiği elbiseyi ve Lou Doillon'un ''takımını'' beğendim.

Daha fazla fotoğraf için tıklayın.

Babetpalas'ta bonusları severiz, bu sebeple:


Yarın H&M'e uğrayabilecek herkese şans diler, sizleri delicesine kıskandığımı bilmenizi isterim. Böyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder