3 May 2012

Oje ile ''Ebru'' bardakları

Çok, çok uzun zamandır Ebru sanatını öğrenmek istiyorum. Şu hayatta bir çok hobisi olmuş olan bir insanım (dikiş yapmaktan resim kursuna, tiyatrodan voleybola, hip-hop dans kurslarından gitar çalmaya kadar uzanan bir listeden bahsediyoruz), ama iş hayatına atıldığımdan beri, ara sıra spor salonuna gitmek ve bu blog'u yürütmek dışında, düzenli olarak takip ettiğim bir uğraşım mevcut değil. Ve buna üzülüyorum. 

Aşağıdaki DIY tutorial'i görünce, Ebru aşkım depreşti. Gerçi yaz aylarında sıcaklık sebebiyle yapılamıyormuş. Belki ghost'u kandırabilirsem, sonbaharda birlikte başlarız. Ayrıca oje bir kez daha dünyadaki en güzel şey.


2 yorum:

 1. gercekten tam sen ve ojeler aklima gelmisken bloguna girdigimde gordugum sahane oldu cunku ben de bunu gondermek istiyordum sana...

  http://www.uka.co.jp/english/totalbeauty/nail/index.html

  japonya'da olay buymus, bir sonraki sefere denersin bebegim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ^___^

   Ben şahsen ''kalp kalbe karşı'' olayına inanıyorum, çok sağol link için. Peki ya bu kadar oje delisiyken, asla manikür yaptırmıyor olmam? Ve hatta manikürden korkmam? Şu anda yeni bir yazı için ilham vermiş oldun bana, yazayım ben bunu bir ara.

   Sil