7 Haz 2012

Nike Air Yeezy 2

Kanye West'i College Dropout döneminde çok severdim, pek severdim. O dönemlerde, Pharrell, Busta Rhymes, Beastie Boys ve Wu-Tang Clan ile birlikte, en çok sevdiğim hip hop insanları arasındaydı. Sonra herhalde megalomani'den olacak ki delirdi. Delirdiğinden beri elbette ki artık kendisini tasvip etmiyoruz, ama yine de bir Jesus Walks olsun, bir Through the Wire olsun, bir Stronger olsun, ne zaman duysam coşarım.

Kanye son zamanlarda modaya el atmaya çalışıyor, ama bir türlü başaramıyor. Bir Michelle Tanner bile olamadın Kanye, ahaha. En azından Kim Kardaşyan (ki ''Keeping Up with the Kardashians''a bayılıyorum) senin sayende biraz daha havalı giyinmeye başladı. Her neyse, Schadenfreude bir yana, Kanye'nin Nike ile işbirliği devam ediyor ve marka için tasarladığı ikinci sneaker 9 Haziran'da üç beş şanslının eline geçecek. 

Fiyatı 260 Euro olan bu ayakkabıların hastası olmadım, ama gri renklisi bana hediye edilse, elbette severek giyerdim. Yine yazımın başına dönmek istiyorum: Kanye West'i College Dropout döneminde çok severdim, pek severdim. O zaman sneaker'lara karşı da derin hisler beslerdim, ama artık daha çok babet / Toms-Keds-Superga giyiyorum. Sneakers are so 2005. Ama geri geliyorlar, farkındayım. Belki dolabımın arka köşelerindeki adidas x Stella'ları tekrar ortaya çıkarmanın vakti gelmiştir.

Bu arada anladığım kadarıyla Yeezy 2 her yerde bulunmayacak. Ama örneğin Colette satacak - Twitter üzerinden kampanya ile. Almak isteyenlere bol şans dilerim!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder