20 Tem 2012

Vogue US Temmuz 2012Vogue US'in en büyük hayranı sayılmam. Anna Wintour'un hastasıyım, ayrıca derginin öneminin de elbette farkındayım, ama ne zaman elime geçse, hep biraz hayal kırıklığına uğruyorum. Sanıyorum bu, dergiye karşı beklentilerimin çok yüksek olmasından kaynaklanan bir durum. Modayla birebir ilgili olan kısımları güzel, ancak röportajlar ve genel olarak ''yazı'' kısımları pek tatmin edici değil.

Temmuz 2012 sayısının kapağında Emma Stone olması ben sevindirdi. Filmlerini izlemem, ama bu seneki MET Galasında giydiği kırmızı Lanvin elbise ile kalbimde yerini aldı. Derginin içinde en çok beğendiğim Emma resimleri aşağıdakiler. (Bu arada bence Emma sarışınken biraz sönükleşiyor, yine kızıl veya kumral olmalı.)
Emma dışında, dergide kayda değer hiç bir şey göremedim. Zaten 142 sayfa ile hayatımda gördüğüm en ince Vogue sayılarından biriydi. Derginin ortasında ''The fırst look. The final word. Vogue.com'' diye bir ilan vardı. Vogue'un büyüklüğüne hiç bir lafım yok, ancak bu sayıdaki gibi devam ederlerse, tek yorumum ''boooooooring'' olacaktır. Bu böyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder