20 Ara 2012

Günün Babeti #3: Sam Edelman leopar desenli babet

Henüz üçüncü ''Günün Babeti''ndeyiz, ama eminim ki ileride bu kategoride bir çok farklı leopar babet yerini alacaktır. Çünkü babet-sevgim bir yana, leopar desenli babet sevgim bambaşka!


Her şeye yakışan, hemen hemen tüm kıyafetlere uyan, hem şık hem havalı olan az ayakkabı vardır. Leopar babet bunlardan biri. Zaten leopar desenini genel olarak çok severim, haftanın yarısında mutlaka üzerimde öyle veya böyle leopar desenli bir şeyler olur. Böyle deyince, siz beni tabii saçları fönlü, her parmağında taşlı yüzük olan, 60 yaşında zengin fakat rüküş bir teyze olarak hayal ettiniz. Gerçekten de bu teyzelerle yarışacak kadar leopar temalı kıyafet/aksesuara sahibim (kabandan kot pantolona, şemsiyeden elbiseye, t-shirt'ten kısa bota, ve daha gider bu liste). İşin komiği, öyle her leopar desenini de sevmem, belirli renk ve büyüklükte olacak ki beğeneyim.

Sam Edelman tasarımı bu babetlerin basitliği çok hoşuma gitti. Şu anda giydiğim leopar babetler eskiyince, bunları almayı düşünebilirim. Diğer yandan Tavukçu Fethi'de 10 liraya çeşit çeşit babet dururken, Sam Edelman'inkilere 75 euro verir miyim, emin değilim. Ama güzeller, pek pek, evet. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder