23 Oca 2013

Trails and Ways / Nunca

Son keşfettiğim gruplar arasında favorim olan Trails and Ways, Sao Paulo temalı bir şarkı yapmış. Beni tanıyanlar bilir, şu hayatta ölmeden görmek istediğim ülkelerin en başında Brezilya yer alıyor. Neden bilmiyorum, sanki oaryı memleketimmişçesine benimseyebilecekmişim gibi bir his var içimde. Zaten ghost ile planlar yapmaya başladık: eğer o vakte kadar ölmezsek, bundan tam iki sene sonra, yani Aralık 2014/Ocak 2015'te bir Brezilya/Arjantin turu yapıyor olacağız. 

Her neyse, konumuza dönelim. Ben tüm Trails and Ways şarkılarını seviyorum, ama Nunca daha başka güzel, daha muhteşem. Çünkü bir yandan nakarat inanılmaz ''catchy'', diğer yandan şarkı sözlerinde ''graffiti'' geçiyor, ayrıca videosu da ölümcül güzel. Bir Britanya köpeği olarak bu şarkı hakkında söyleyebileceğim tek bir şey var, o da: What's not to like? (nunca nunca!)

Not: Bu şarkı sevgili anotherstar'a gelsin, ne de olsa Brezilya/Graffiti/B-Boy sevgilerimiz ortak.2 yorum:

  1. sarkida kendimden gectim desem...bu kadar guzel hediye olur, ithaf olur artik ne ise...klibi ise geciyorum cunku takilirsam herhalde kalkamayacagim yerimden, o kadar mihlandim resmen the bronx ilk graffitiler bitirdi beni...ah bebegim bitirdin beni, yalniz brezilya'ya benden once gidersen cidden kiskanirim :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bir ''geçmiş olsun dileği'' olarak kabul edebilirsin bu şarkıyı :)

      Sil