21 Şub 2013

Hoşgeldin Vogue Ukrayna (Vogue Ukraine)

Vogue'un yeni ülkelerde yayınlanan ilk sayılarının kapakları ilgimi çekiyor. Daha önce Palas'ta Vogue Hollanda ve Vogue Thailand'ın ilk kapaklarından bahsetmiştik. Bugün ise sırada Ukrayna var.

Vogue ailesine yeni katılan Vogue Ukrayna beni ilk kapağı ile en olumlu şekilde şaşırttı. O kadar güzel olmuş ki, Vogue Türkiye'nin Stam'lı ilk kapağı ile yarışabilir. 

Yazılar için gümüş ton kullanılması, Daria'nın zaten mükemmel olan suratının mümkün olan en güzel şekilde gösterilmesi (ve bu bağlamda saçı ve makyajı), bir yandan kırmızı-beyaz-siyah kombinasyonunun muhteşemliği ile arka plan mavisinin inanılmaz uyumu, diğer yandan çıplaklık/iç çamaşırı ve yün/kürk kontrastı - hepsi hem ayrı ayrı, hem de bir arada olarak harika.

Yani, o kadar çok beğendim ki, hiç bir şey anlamasam da, karşıma çıksa içindekileri merak ettiğim için bir sayı alırdım. Bu durumda genel yayın yönetmeni Masha Tsukanova tam da kapak ile elde edilmeye çalışan şeyi başarmış - bu kapağı görünce, insan dergiyi satın almak istiyor.

Kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder