3 Şub 2013

Karl Who?


20 TL'lik çantamdan sonra, sizi şimdi de spektrum'un diğer tarafından bir çanta ile tanıştırmak istiyorum. Karl Lagerfeld'in diffusion line'ı olan ''Karl'' koleksiyonunda yer alan bu çanta geçenlerde Beymen Blender'da karşıma çıktı ve ben kendisine hayır diyemedim.


Çok uzun süredir fazla küçük ve fazla kızsal olmayan siyah deri bir clutch peşindeydim ve Karl sayesinde artık ona sahibim. Ben bu çantayı daha çok akşamları kullanmayı düşünüyorum, bu yüzden içi fazla dolmayacaktır, ama gerektiği takdirde Samsung Galaxy tabletim de içine sığabiliyor. 

Tasarımı son derece yalın olmasına rağmen, Karl bu clutch'a küçük detaylar ekleyerek kendi damgasını vurmuş. Kapaktaki metal detayda ve çantanın astarında kendi profilini logo olarak kullanması beni şahsen mest ediyor. Yanlış anlaşılmasın, logo manyağı değilim (ve bu yüzden ileride ultra-zengin olduğumda logo kullanmayan Bottega Veneta ilk tercihim olacaktır); zaten ben bu detayları logo'dan ziyade, Karl'ın bana (yani genel olarak müşterilerine) göz kırmpası olarak görüyorum.


Karl Lagerfeld her konuda fikir sahibi olduğu ve sağda solda bir çok işe bulaştığı için, onu antipatik bulan kişilerin sayısının çok olduğunu biliyorum. Fakat ben onun verdiği demeçler ile fazla ciddiye alınmayı beklemediğini düşünüyorum. Ayrıca her türlü Alman disiplininin hastasıyım. Lang lebe Kaiser Karl!


PS: Düzgün bir fotoğraf makinesi almanın vakti geldi ve çattı. Akıllı blogger'ın iyi kamerası olmalı, bu böyle.

2 yorum:

  1. çok güzelmiş çanta çok beğendim.. ama fiyatını düşünemiyorum şu anda..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Beğenmene sevindim ^___^ Fiyatı ile ilgili de ne diyeceğimi bilemedim. İndirimden aldığım için daha kolay ''afford'' edebildim diyip, kaçayım :)

      Sil