12 Mar 2013

TWIST tay tüyü bot

İpekyol ve TWIST'i çok severim, pek severim. Benim gözümde ikisi de kendi çizgileri olmalarına rağmen, yine de trendlerden geri kalmayan, düzgün markalar.

Bu sezon İpekyol'dan çok, TWIST'ten alışveriş yaptım. İşimi değiştirip, tekstil sektöründe rahat bir ortam bulunca, iş gardırobum da daha ''gündelik'' bir hal aldı. Plaza insanıyken en çok kullandığım kombinasyon kumaş etek - beyaz gömlek idi, şimdi istesem jean ile dahi işe gidebilirim (ama gitmiyorum, çünkü son yıllarda artık siyah skinny jean dışında pek kot giymez oldum).

TWIST'ten aldığım en son ürün ise, muhteşem tay tüyü botlar. Bir kez daha içimdeki rüküşe hayır diyemeyerek, gardırobuma aslında çirkin, ama çirkin olduğu kadar güzel bir şey kattım. Bu botları mağazada görüp, aşık olmuştum, fakat 39 numarası kalmadığı için, ilk etapta satın alamamıştım. Sonrasında ise indirim sezonu başlayınca kendilerini TWIST'in online shop'unda aslının üçte biri fiyatına bulunca, hiç düşünmeden sipariş verdim. Botlarımla inanılmaz mutlu bir birliktelik yaşıyoruz. Onları o kadar çok seviyorum ki, eskimesinler diye sadece özel günlerde dolaptan çıkarıyorum. Bazen öylesine elime alıp, okşuyorum (nasıl delirdim?). İşte böyle bir şey.

Filtreler: pixlr-o-matic

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder