18 Nis 2013

Moda Filmleri Günü İstanbul / Fashion Film Day Istanbul

Unutmadığım takdirde, orada olacağım. Detaylar ve tanıtım videosu aşağıda.


Fashion Film Day Istanbul websitesinden alıntı:

MODA FİLMLERİNİN TARİHİNE VE YILLAR İÇİNDE BİR SANAT TÜRÜ OLARAK NASIL GELİŞTİĞİNE ODAKLANAN, 2011 YILINDAN İTİBAREN HER YIL SCHOOL OF VISUAL ARTS (SVA) TARAFINDAN DÜZENLENEN NEW YORK FASHION FILM FESTIVAL (NYFFF); TÜRKİYE’DE İLK KEZ FASHION FILM DAY ISTANBUL/ MODA FİLMLERİ GÜNÜ İSTANBUL (FFDI) ADIYLA, ‘74MOTION, VOGUE TÜRKİYE VE SVA İŞBİRLİĞİYLE 27 NİSAN’DA, İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

MODA FİLMLERİ GÜNÜ İSTANBUL’DA; NYFFF 2013 FİLM SEÇKİSİNİN ARDINDAN, ETKİNLİĞİN TÜRKİYE JÜRİSİ TARAFINDAN SEÇİLEN TÜRK MODA FİLMLERİ GÖSTERİLECEK. ETKİNLİK, DÜZENLENECEK OLAN PANEL İLE SON BULACAK. 

BİR GÜN SÜRECEK OLAN MODA FİLMLERİ GÜNÜ İSTANBUL ÇERÇEVESİNDE, SOLVE SUNDSBO, QUENTIN JONES, DANNY SANGRA, ROMAN POLANSKI, SANTIAGO & MAURICIO, STEVEN MEISEL, RYAN MCGINLEY, INEZ & VINOODH GİBİ İSİMLERİN ESERLERİNİN YANI SIRA PRADA, KENZO, OPENING CEREMONY, ALEXANDER WANG VE NİNA RİCCİ GİBİ DEV MODA EVLERİNİN REKLAM KAMPANYALARI DA İZLENEBİLECEK. 

MODA FİLMLERİ GÜNÜ İSTANBUL’A BAŞVURULAR, 7 NİSAN PAZAR GÜNÜNDEN İTİBAREN WWW.FFDİSTANBUL.COM ADRESİ ÜZERİNDEN KABUL EDİLECEK.


Fashion Film Day Istanbul - NYFFF Showreel
from 74MOTION on Vimeo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder